Weekend cricket fixtures

By Dominique Stafford in Cricket

Saturday July 15

Kingspan Middlesex County Cricket League Premier Division: Brondesbury v Shepherds Bush, Hampstead v Ealing, North Middlesex v Southgate, Richmond v Stanmore, Teddington v Finchley.

Division Two: Barnes v Harrow St Mary’s, Enfield v Hornsey, Indian Gymkhana v Eastcote, Osterley v North London, Twickenham v Highgate.

Division Three: Bessborough v South Hampstead, MTSSC v Harrow Town, Uxbridge v Acton, Wembley v Wycombe House, Winchmore Hill v Brentham.

Saracens Hertfordshire County Cricket League Premier Division: Harpenden v Radlett, Hertford v Totteridge Millhillians, Luton Town & Indians v Bishop’s Stortford, North Mymms v Letchworth Garden City, Potters Bar v Welwyn Garden City.

Championship: Chorleywood v Dunstable, Flitwick v Ampthill Town, Hoddesdon v Sawbridgeworth, Reed v Langleybury, West Herts v Botany Bay.

Division One: Hemel Hempstead Town v Harpenden II, Leverstock Green v Old Owens, Northwood v Broxbourne, Old Albanian v Kings Langley, Shenley Village v Stevenage.

Division Two A: Abbots Langley v Holtwhites Trinibis, Hitchin v Watford Town, Ickleford v Radlett II, Knebworth Park v Bishop’s Stortford II, St Albans v Preston.

Division Two B: Bushey v Cockfosters, Eversholt v Old Elizabethans, St Margaretsbury v Allenburys & County Hall, Totteridge Millhillians II v Berkhamsted, Welwyn Garden City II v Potton Town.

Division Three A: Datchworth v Old Finchleians, Knebworth Park II v Hertford II, Letchworth Garden City II v Redbourn, Met Police Bushey v Northchurch, North Enfield v Southgate Compton.

Division Three B: Baldock v Flitwick II, Langleybury II v Potters Bar II, Sawbridgeworth II v Luton Town & Indians II, St Albans West Indian v Hemel Hempstead Town II, Wheathampstead v Bayford & Hertford.

Division Four A: Cheshunt v Southgate Adelaide, Chipperfield Clarendon v Hatfield Hyde, Dunstable II v North Mymms II, Sandridge v Watford Town II, Stevenage II v Parkfield & Headstone.

Division Four B: Ampthill Town II v Hertford III, Broxbourne II v West Herts II, Harpenden III v Chorleywood II, Northampton Exiles v Reed II, Northwood Town v Hoddesdon II.

Division Five A: Ickleford II v Preston II, Old Cholmeleians v Hatfield & Crusaders, Old Haberdashers v Bentley Heath, St Albans II v Radlett III, Waltham X Rosedale v Leverstock Green II.

Division Five B: Flamstead v Luton Town & Indians III, Hertingfordbury v Shenley Village II, Hitchin II v Holtwhites Trinibis II, Kings Langley II v Clifton, Mill Hill Village v Hemel Hempstead Town III.

Add Comment

Add Your Comment

You don't need an account to leave a comment

By posting your comment you agree to our T & C